1397/11/02 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 3 نمایش: 2019 تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)

حمله عضو شورای شهرخوی به شهردار این شهر: با اجازه چه کسی به ارمنستان رفته اید؟حمله عضو شورای شهرخوی به شهردار این شهر: با اجازه چه کسی به ارمنستان رفته اید؟

جناب شهردار با بازیهایی که یاد گرفته مارا ساده لوح انگاشته و از دور به ریشمان می خندد!

عضو شورای شهر خوی در نطق پیش از دستور جلسه روز چهارشنبه بیستم خرداد ماه این شهر با حمله لفظی شدید به شهردار این شهر اعلام کرد که حمایت خود را از محبوب تیزباز نیاری پس می گیرد.
به گزارش آینانیوز، سجاد چهره آراء در این نطق داغ که در صحن علنی شورای شهر خوی قرائت شد گفت:
مدتهاست لیوان شکسته پراز آبی را برعکس نگه داشته ام اما نگذاشتم قطره ای از آن به زمین بریزد.اما امروز هیچ حس و تعصبی برای نگه داشتن آن نمی بینم و همان بهتر که بیفتد و به طور کل بشکند چراکه این محتاط کاری من آبروی اندکی را هم که سالهاست توسط ولی نعمتان(مردم شریف خوی) جمع کرده بودم در حال ریختن است.
وی ادامه داده: قبول دارم که یکی از افرادی بودم که به شهردار فعلی خوی رای داده و از ایشان در طول این مدت حمایت کرده ام اما امروز دیگر این کارت سبز خود را کنار نهاده و با جسارت تمام کارت قرمز را با دست راست خود بالا می گیرم و هرگونه حمایت و دلسوزی را کنار می نهم.
چهره آرا اظهار داشت: جناب شهردار نشان داده با بایهایی که یاد گرفته ما را ساده لوح انگاشته و از دور به ریشمان طناب می بندد و می خندد. جسارت را ببین در این وانفسا که هجمه انتقادهای بجای شهروندان، از زمین و آسمان برپیکر تک تک اعضای شورای شهر می بارد.
این عضو شورای شهر افزود: شهر خوی هیچ صاحبی را در حوزه شهری به خود نمی بیند. بدون هماهنگی و رخصت شورای اسلامی شهر بنابه دلایلی که برایم مجهول است محل خدمت خود را ترک نموده و شاید برای یافتن گره کور خیابان امام حسن مجتبی به ارمنستان سفر کرده است. خیابانی که همین شهردار قرار بود در کمترین زمان به اتمام برساند.
وی با ابراز پیشمانی از حمایت هایش از تیزپاز نیاری اعلام کرد: نقشه راهی هم که ایشان برای شورای ترسیم نموده اند راهی که انتخایش را بهشت نمایاند اما آنچه حقیقت بود و ندیدیم چاهی است که همگی در درون آن افتاده ایم و از شرمساری قدم زدن در شهر برای ما دشوار شده است.
چهره آراء خطاب به همکارانش در شورای شهر خوی گفت: این مرد مهمان از این شهر خواهد رفت.چه اکنون و چه فردا و شاید دیگر گذرش به اینجا نیفتد اما ما در بین همین ولی نعمتان خواهیم ماند. عزیزان تا کی محافظه کاری و نگاه گروهی و حزبی؟! ساعتها پشت میز نشستن و خود را در میان انبوهی از پرونده گرفتار نمودن نتیجه اش همانی است که الان در بحث خیابان امام حسن مجتبی و پروژه های انجام نیافته می بینیم.
این عضو شورای شهر خوی در پایان یادآور شده: عزیزان من همکاران معزز، بی شک بی اجازه شورا، محل را ترک کردن و به بهانه مجهول لااقل برای بنده حقیر به ارمنستان سفر کردن پیام بسیار شفاف و جالبی دارد که در این مجال تنها با دست قابل نشان دادن است و نه با گفتار؛ و آن نه ی بالا به شعور شورای شهر است و بس.
کد: 1550211
گروه: اجتماعی, اخبار مهم
TAGS : خوی, شورای شهر, سجادچهره آرا, شهردار, استیضاح

مطالب مرتبط :
دموکراسی در محاق آینانیوز- بهروز میرزایی شیرمرد؛ خبر بازگشت موقت سپنتا نیکنام به شورای اسلامی شهر یزد و از سرگیری فعالیت وی در این شورا از جمله اخبار مهم چند روز اخیر ...
عبرت های یک انتخاب قابل پیش بینی آینانیوز- حامد عطائی؛ در نخستین دقایق! شروع به کار شورای شهر پنجم، محمد حضرت پور برای سومین بار متوالی به عنوان شهردار اورمیه انتخاب شد.همچنانکه پیش ب...
برگ برنده اصولگرایی در دوران انزوا «ریشه» یکی از مولفه های تاثیرگذار در تعریف و تبیین مفهوم «هویت» است. اگر جنبه های نژادپرستانه «هویت گرایی» را فاکتور بگیریم، ریشه داری هویتی از عواملی...
ساعاتی از یک روز کاری شهردار آینانیوز- محراب آقاپور؛ انقلاب اسلامی به ما آموخت مسئولیت در این نظام سخت است، تلاش می خواهد، مردم را باید تحت هر شرایطی ولی نعمت بدانی و شب روز تلاش ...
اعتراض مجدد رئیس شورای اسلامی شهرستان خوی به احداث فرودگاه جلفا جناب آقای مهندس ترکان، احداث فرودگاه منطقه آزاد جلفا نه با اقتصاد مقاومتی سازگار است، نه با حفظ محیط زیست!بدنبال پخش مصاحبه مهندس ترکان در رابطه با اح...

امتیاز بندی

نظرات

# ارسال کننده: Nokhod
   تاریخ ارسال:2015/06/15
رفته ارمنستان چه كاري انجام دعد؟؟!!!

# ارسال کننده: سینا آغشلوئی
   تاریخ ارسال:2015/06/17
خیلی جوش نخور آقا معلم چون داری رسما به خوی خیانت میکنی
دلایل سفر به ارمنستان
http://www.khoycity.ir/main/news.aspx?ID=1619

# ارسال کننده: نسریÙâ€ÂÂÂ
   تاریخ ارسال:2015/06/18
رفته بترکونه
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com