1397/11/29 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 21 نمایش: 2179 تعداد امتیاز: 6   (Article Rating)

سفر دسته جمعی مسئولین دولتی به مشهد که داد نماینده را درآوردسفر دسته جمعی مسئولین دولتی به مشهد که داد نماینده را درآورد

قاضی پور: چرا هیچ فعال بخش خصوصی همراه شما نیست؟!

یکی از مدیران غیربومی استان در اقدامی عجیب تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی(حدودا 20 نفر) را به بهانه تور... با خود به مشهد مقدس برده که این اقدام صدای اعتراض نماینده را درآورده است.
به گزارش آینانیوز، گفته می شود هزینه این سفر تماما از بودجه این اداره تامین شده و شرکت کنندگان با ربط و بی ربط در این تور مهمان آقای مدیر غیربومی بودند.
قاضی پور، نماینده اورمیه با شنیدن این خبر برای پیگیری این ماجرا به اداره مربوطه رفته و سراغ مدیر را می گیرد. بعد از اینکه اعلام می شود مدیر مربوطه در سفر مشهد مقدس است دنبال معاون او می گردد که گفته می شود او نیز در رکاب مدیرش در مشهد است!
این گزارش می افزاید: این نماینده با شنیدن این موضوع به حالت اعتراض به مدیر دستگاه بالادستی زنگ می زند تا گزارش تخلف مدیر پایین دستی را بدهد که با کمال تعجب مدیر دستگاه بالادستی اعلام می کند که در مشهد الرضا نایب الزیاره آقای قاضی پور است!
گفته می شود نماینده اورمیه از اینکه در این تور به اصطلاح تخصصی هیچ فعال بخش خصوصی همراه مدیران دولتی نبوده عصبانی شده و به دستگاههای مذکور تذکر می دهد.
هنوز از نتیجه پیگیری های این نماینده مجلس اطلاعی در دست نیست اما آینانیوز آمادگی دارد گزارش نتیجه تور تخصصی این دستگاه دولتی و دلایل حضور تک به تک افرادیکه همراه او بودند را جهت تنویر افکار عمومی منتشر نماید.
کد: 1552762
گروه: سیاسی, اخبار مهم
TAGS : نماینده اورمیه, آذربایجان غربی, قاضی پور, مدیران دولتی, تور صنعتی

مطالب مرتبط :
گزارش همایش تجلیل از شهدای مدافع حرم آذربایجان غربی آینانیوز- شادی غلامی؛ همایش تجلیل از شهدای مدافع حرم آذربایجان غربی به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی در سالن ابن سینای این دانش...
لایحه جامع وکالت چالش بزرگ استقلال وکلاست کانون وکلای دادگستری، اخیرا مراودات رسانه ای اش را افزایش داده. این نهاد حقوقی که از سال 76 تاسیس و از 86 در آذربایجان غربی مستقل شده هیچ گاه در رسانه...
عضو سابق پدافند غیرعامل شمال غرب: عدالت شهری یعنی اینکه توسعه در همه مناطق اتفاق بیفتد عضو ارشد سابق پدافند غیرعامل استانهای شمال غرب کشور که خود را برای حضور در یک رقابت سیاسی آماده می کند در دشستی صمیمی با تعدادی از خبرنگاران و اصحاب ر...
برگزاری اولین یادواره شهدای غواص توسط دانشگاه فنی قاضی طباطبایی اورمیه شهدای غواص از وقتی سر زبانها افتاد که کمیته تفحص شهدای ستاد کل نیروهای مسلح سال گذشته استخوانهای تعدادی از شهدای غواص مفقود شده در جریان عملیات کربلای...
به ذیحسابان بخشنامه خواهم کرد که سندهای مالی اجناس تولیدی خارج از استان را پرداخت نکنند استاندار آذربایجان غربی گفت: به دنبال ایجاد نمایشگاه دائمی عرضه محصولات تولیدی داخلی استان هستیم.به گزارش آینانیوز، قربانعلی سعادت که در مراسم رونمایی...

امتیاز بندی

نظرات

# ارسال کننده: بنده خدا
   تاریخ ارسال:2015/10/19
با تشکر از سایت وزین آینا نیوز
بله متاسفانه شرکت به برکت مدیران برگزیده و سفارشی زمان ن - ص مدتهای مدیدیست که ... از دست رفته و دچار ... شدید و ... شده تاجایی که حتی پرونده های مطرح در نهادهای... و ... استان به تعداد بیش از 17 پرونده ...( از جمله ... 96 هکتاری و ...) نیز به طرق مختلف و به سفارش ن - ص و مدیران ...ش گم و گور شده و هر مدیر تازه منصوب شده ای را با... مختلف... نموده و حال نوبت ایشان است که عنوان خادم آقا امام رضا را نیز به یدک میکشد ولی به راحتی توسط و ... و از طریق... و ...منزل موقتش توسط ...و سوق دادن کلیه ...و واحدهای استان به دفتر ...معاونش و ...کلان به بهانه بیمه نمودن پروژه ها و واحدها و .... از یکسو و همکاری با ...بیش از پیش ...شرکت میزند .
خوشبختانه در بازدید اخیر نماینده غیور ارومیه حاج نادر قاضی پور مراتب به حضور ایشان نیز اعلام و موضوعات مختلف از جمله حقوق و...و بالای...مدیران...و... و بعضا... سایر ادارات دولتی دیگر و ...، به همراه مدارک مستند به سمع و نظر ایشان رسید که قطعا پیگیری خواهد گردید..

# ارسال کننده: بنده خدا
   تاریخ ارسال:2015/10/19
این به اصطلاح مدیر نبوغش را زمانی مشخص کرد که 2 ... ،... را که مایه... کل کارکنان و واحدهای صنعتی میباشند را بعنوان مشاور برگزید و خط و خطوط خود را تعیین کرد.

# ارسال کننده: واحد صنعتی
   تاریخ ارسال:2015/10/19
متاسفانه ایشان نیز از طریق مع... و مد... مف... خریده شد و درام... هنگفت عایدی از سوی ...و واحدهای مستقر زیر ... شیرینی میکند و علاوه بر حقوق های... میلیونی درامدهای... به کامش خوش امده
انشاالله به یاری بازرسی استان ... خودش و معاونش و مدیران ...را خواهیم کشید.

# ارسال کننده: محمد پورغفار
   تاریخ ارسال:2015/10/19
یکی که از مشهد الک و دلک بیاد اینجا بشه مدیر آخرش هم همین می شه. آقای قاضی پور باید از روز اول به فکر این می بود که الان کار فقط به تذکر ختم نشه

# ارسال کننده: mohsen
   تاریخ ارسال:2015/10/22
بسمه تعالي
با سلام و عرض ادب خدمت مردم شريف استان
به اطلاع مي رساند تا زمانيكه شيطان منشي ريشه كن نشود ؛ پخش خبرهاي كذب ادامه دارد.
جاي سوال است كه وقتي مديران بومي قبلي ؛ تور صنعتي خود را در ارمنستان ؛ تركيه و ... برگزار مي كردند ؛ نماينده محترم بي خبر بود و سري به آن اداره نمي زد؟
انشاله با ريشه كني شياطين ؛ وضعيت اداره مذكور بهبود يابد.

# ارسال کننده: مهدي
   تاریخ ارسال:2015/10/22
مديريت محترم آينا نيوز
ضمن تشكر از بررسي هاي جنابعالي ؛ لطفا تور صنعتي سالهاي قبل اداره مذكور را كه به نام تور صنعتي و انجام هر گونه كثافت كاري به مقصد كشور هاي همسايه برگزار مي گرديد را نيز بررسي كنيد ؟ بررسي فرماييد چه كساني به اين تورهاي تفريحي و خوش گذراني با بودجه دولت تشريف مي بردند ؟ و بررسي فرماييد نماينده محترم چرا در آن سالها به سرزده به آن اداره نمي رفت ؟
متشكرم

# ارسال کننده: آقایی
   تاریخ ارسال:2015/10/22
با سلام
تخلف از هر مقام و منصب در هر رده ای که باشد قابل پیگیری و برخورد قانونی است و نقش رسانه ها در روشنگری موضوع بسیار مهم و حیاتی است.
در مورد سفر فوق ضمن ارادت به دوستمان جناب آقای قاضی پور و سایت اینا نیوز باید موارد را اشاره نمود:
1-تبادل تجربیات بین مناطق و بررسی نقاط قوت و اقدامات مهم و پروژه های بزرگ در مناطق مختلف کشور و حتی خارج از کشور برای همه دست اندرکاران اجرایی دولتی و خصوصی مهم و حیاتی است و نقش بازدید های حضوری غیر قابل اجتناب است.
2- دقیقا بخاطر همان موضوع است که نمایندگان محترم مجلس گاه و بیگاه به سفرهای داخلی و خارجی می روند و ملت امیدوارند که نتایج مثبتی از این سفرها داشته باشند.
3-سفر فوق به ابتکار مدیر فعال شهرک صنعتی استان برنامه ریزی شده و تعدادی از مدیران و کارشناسان مرتبط با مسایل اقتصادی در طی این برنامه از تجارب موفق استان خراسان رضوی بازدید و با مدیران و کارشناسان دولتی و بخش خصوصی تبادل نظر نموده اند.
4-کمترین نتیجه این سفر اطلاع این افراد از اقدامات و نقاط قوت یکی از استانهای کشور می باشد. اگر فرض کنیم فقط 10درصد از تجارب منطقه موفق خراسان با این برنامه قابل انجام و تسری به استان است قطعا هدف از سفر توجیه داشته است.
5-دلیلی ندارد حتما و الزاما در هر سفری بخش خصوصی هم نماینده داشته باشد. هر چند اگر بود بهتر بود. ولی می شود برای این بخش نیز برنامه ای طراحی و اجرا نمود. نقص در سفر دلیلی بر حمله به آن و تخطئه برگزارکنندگانش نیست.
6-درست است استان ما کوچک و شهرمان نیز خیلی بزرگ نیست ولی لازم است بزرگ فکر کنیم بزرگ برنامه ریزی کنیم از هزینه کردنهای اینگونه نهراسیم و حتما ضمن نگاه هوشمندانه و نقادانه به عملکرد مجریان و مدیران ، حامی برنامه ریزان برای توسعه استان باشیم.
لطفا به هر دلیلی عادت نکنیم به همه برنامه های اجرا شده حمله کنیم که متاسفانه سالهاست به خاطر همین بینش مردان بزرگ و مدیران بزرگ را از استان فراری داده ایم.
در این مورد نقش رسانه پررنگ تر است لطفا نقش موثر و تاریخی خود را بهتر و موثرتر ادا کنید

# ارسال کننده: منصور
   تاریخ ارسال:2015/10/22
مدير اداره مربوطه
جهت رهايي از مشكلات مشابه در آينده ؛ يا مردانه استعفا بده و يا مردانه عمل كن و
ارادل و اوباش را از اداره پاكسازي كن

# ارسال کننده: کارمند
   تاریخ ارسال:2015/10/22
با تشکر از سایت وزین آینا نیوز
بله متاسفانه شرکت به برکت مدیران برگزیده و سفارشی زمان... مدتهای مدیدیست که روالش از دست رفته و دچار ... و ...هنگفت شده تاجایی که حتی ...به تعداد بیش از 17 ...( از جمله... 96... و ...) نیز به طرق مختلف و به سفارش... و مدیران ...شده و هر مدیر تازه منصوب شده ای را با ...مختلف...نموده و حال نوبت ایشان است که عنوان خادم آقا امام رضا را نیز به یدک میکشد ولی به راحتی توسط ... و از طریق ... و سوق دادن کلیه ...به دفتر... و ... و .... از یکسو و همکاری با ...پیش تیشه به ریشه ...و...میزند و ...و ...ش کلیه ...ات بوجود آماده را به همکاران تازه شرکت چسبانده و بدین گونه به گمان خود رد گم میکنند ولی زهی خیال باطل.
خوشبختانه در بازدید اخیر نماینده غیور ارومیه حاج نادر قاضی پور مراتب به حضور ایشان نیز اعلام و موضوعات مختلف از جمله ...و ...و...و بعضا ...ادارات دولتی دیگرو ... دومش که دارای... و ...مطرح در...، به همراه مدارک مستند به سمع و نظر ایشان رسید که قطعا پیگیری خواهد گردید..

# ارسال کننده: واحد
   تاریخ ارسال:2015/10/22
از دوران... همون تحفه ها ی ایشون سر کارن و کل شرکتو به فنا کشیدن
همه نالوطیای سازمان و نهادای نظارتی رو ...و هر افتضاحی رو که به بار میارن به اسم نیروهای جدید تموم میکنن
آخه یکی نیست بگه ... ، ازین 2 تا ...میخوای چی مشاوره بگیری؟
ازین... که اونقدر... که از چندین جهت (...) و ازین... که تا میای حاشو بپرسی دستاش میلرزه و از استرس گیر افتادن خواب نداره ، ازین...هه که فیلم ...همه دیدن ، ازین یکی که... زبانزد خاص و عامه ،ازین... که تا پیمانکار میبینه چشاش... و ... و..... برات چی درمیاد جز اینکه بعد رفتنت هفته ای یه بار مجبوری بیای...

# ارسال کننده: همکار
   تاریخ ارسال:2015/10/22
با سلام و دست مریزاد بابت اطلاع رسانی بعمل آمده
مدیر عامل محترم
آیا بهتر نیست بجای کوبیدن نفراتی که قبلاً زده شده اند کمی هم به دورو بر خود بنگرید؟واقعاً نگاهی به ... خود و پیشینه ...شان کرده اید؟ چرا چشمان خود را به واقعیت بسته اید؟ جز اینست که شما...؟ مگر همانی نیستید که در جلسه اول گفتید : اگر کسی به هر طریقی با ارباب رجوعان شرکت در خارج از شرکت مراوده مالی داشته باشد خودش از شرکت بیرون برود؟
الان که ... و همه را به ...راهنمایی میکنیدو ...نظرتان عوض شده است؟
آیا درین مدت پی نبرده اید که کل حواشی و ...شرکت بدلیل وجود شخص...بوده و کل ... شرکت از برکت وجود ایشان پدید آمده؟
آیا مدارک لازم و کافی مبنی بر... ایشان به سمع و نظرتان نرسیده؟
تا کی میخواهید سکوت کنید؟
آیا وضعیت شهرک الکترونیک تان بر کسی پوشیده است؟
آیا ...بر کسی پوشیده است؟
آیا ...برخی از همکارانتان بر کسی پوشیده است؟
کمی به خود و دوروبرتان بنگرید و تامل کنید
باشد که رستگار شوید.

# ارسال کننده: مشهدی
   تاریخ ارسال:2015/10/25
با سلام خدمت مدیریت سایت آینا نیوز

برادر عزیز فلسفه تور صنعتی بردن صنعتگران و صاحبان صنایع به نمایشگاهها و یا واحد های صنعتی موفق است مگر شرکت شهرکهای صنعتی چه کاره است که میخواهد تجربیات مدیران استان را ارتقا بدهد هر اداره ای وظیفه ای دارد. آقای...... برای خوش خدمتی و ایجاد جایگاه در استانی که در آن غیر بومی است دست به این اقدام زده است. اصلا نکته مهم تر این است که اصلا چرا مشهد برای این سفر انتخاب شود؟؟؟ چرا آقای مدیر شهر خود را انتخاب کرده برای این سفر؟؟؟ آیا برای دید و بازدید خانواده خود نیز ماموریت گرفته یا مرخصی؟؟؟؟؟

# ارسال کننده: محمد بهرامی
   تاریخ ارسال:2015/10/25
آقای برادر مگر برای شما نگفتند که مدیر...انتخابی شما در ... پرونده.... دارد

# ارسال کننده: حجت رسولی
   تاریخ ارسال:2015/10/25
مدیریت شرکت تا کی میخواهی تماشگر باشی این مدیران معزول تیشه بر ریشه شرکت میزنند واقعآ اینها هیچی ندارند از دست بدهند دریغ از یک ذره ش..... حیس...

# ارسال کننده: حسن قنبری
   تاریخ ارسال:2015/10/27
سلام. خسته نباشید

# ارسال کننده: مرتضي خطيبي
   تاریخ ارسال:2015/10/27
با سلام و تشكر از مدير محترم اينا نيوز
بنده رييس هيات امنا شهرك شماره سه اروميه هستم و براي اطلاع مخاطبين اين سايت دليل سفر اقايان با هزينه بيت المال را برايتان ذيلا مينويسم تا انشاا.. خودتان قضاوت كنيد
كه موارد ذكر شده ذيل قبلا به اطلاع وزير محترم صنعت طي نامه اي مكتوب ارايه شده كه انشاا... رسيدكي خواهند نمود
بعضي از اقايان حاضر در سفر فوق جهت كسب تجارب بيشتر در مورد ...انجام شده ذيل به اين سفر رفتند
1-... هزار متر مكعب سنك به ارزش امروزي بيش از يك ميليارد تومان
2- ... بين اعضا هيت مديره شركت شهركهاي صنعتي استان باعث از بين رفتن ثمن زمين ده ميليارد توماني ارزش نرخ سال 87 و با ارزش نرخ 94بالغ بر 50ميليارد تومان
3- فروش... و انتقال...
4- واكذاري و فروش...درياجه اروميه به واحدهاي توليدي
5-ارايه اسناد در رهن بانكها خارج از محل اجراي طرحها كه هم اكنون سرمايه كذاري واحدهاي توليدي و منابع ملي (بانكها)به مخاطره انداخته و تكليف هزاران ميليارد تومان اورده سرمايه كذاران و بانكها مشخص نيست .
6- مشكلات ايجاد شده ناشي از زير ساخت ها
و جديدا خيابان... اخرين... اقايان بوده كه در نوع... ركود شماره يك را در ايران دريافت نمودند
حال جاي تعجب است بنده زمين....كوه ....دريا....را از رسانه ملي شنيده بودم ولي حالا شاهد خيابان... اقايان ميباشم .
حال خودتان قضاوت كنيد و ضمنا براي اثبات تمام موارد حاضر به ارايه اسناد ومدارك ميباشم .
با تقديم احترام كار افرين بيكار

# ارسال کننده: ALIREZA.DEHGANPOOR
   تاریخ ارسال:2015/10/28
رفیق خوب مشهدی من هرچند که به حضور اصحاب صنعت در تور صنعتی راه ندادی واقعا کارهای که انجام دادی واقعا عاقلانه است به دلایل زیر باید عرض کرد که تور شما کاملا تور مالی و حقوقی و خدماتی و ... سالاری بوده چراکه : اولا بگو ببینم هواپیما خلبان کم داشته که راننده خودرا به عنوان کمک خلبان برده بودی دوما - به مدیر مالی و حقوقی خود که واقعا نقش آنها در برگزاری تور صنعتی کاملا در ابهام می باشد تصور براین است که این آقایان حضرت عالی را به معاون پشتیبانی و حقوقی و معاون استاندار سفارش بکنند تا از حقوق دریافتی... تومانی فیض ببری سوما - روابط عمومی شرکت را ول کردی و جناب آقای ش - س که به حساب مسئول برگزاری تور بوده به عنوان مسئول روابط عمومی با خودتان بردی و خبر نداری که برای آتیه برای شما ... چهارما -... قراردادی شرکت که به صورت ...برای برگزاری...که متاسفانه به طور مقطعی در طول ماه بیش از 5 و 6 روز در ...شرکت حضور ندارند و همکاران در عطش دیدن چهره ایشان در... هستند ایشان این بار جهت انجام دعای خیر به تیم اعزامی با حضور در ...تا یک روز بعد از اتمام تور ...شرکت را رها کرده بودند و برای این کار حضرتعالی 40 ساعت اضافه کاری در مهرماه به ایشان تخصیص داده اید در حالی که ایشان مشغول برداشت محصولات کشاورزی خود بودند و وقتی برای صرف انجام خیر و دعا نداشتند .پنجما - در ایام برگزاری تور حضرتعالی معاون... خود را به ...شرکت در گردهمایی معاونین به رشت اعزام و شرکت را ...و ... گذاشته بودید دست آورد حاصل از شرکت در گردهمایی ایشان پیدا کردن...و...و...بود. و از دست آورد های دیگر تور ... بوده منتهی دعاهای... شرکت مستجاب و موجب رو شدن ...و عوامل منتسبه حضرت عالی و حضور ناگهانی خطیب روزگار و آقای قاضی پور شد لطفا جهت ادامه... به جای اینکه به ...یه قدری هم به وضعیت کارمندان زیر دست و حتی به مخالفین خود برسید .

# ارسال کننده: دکتر علیزاده
   تاریخ ارسال:2015/10/29
عزیزان اشکال ندارد وقتی یک عده از معاونین استاندار برای لاپوشانی ضغف های گذشته
خود بگویند در استان ادم قحطی است و از مشهد یک غریبه را بیارند انتظاری بیش نیست
ولی بنظرم چنین اظهاراتی توهین به شعور ما هست که متاسفانه از ضعیف بودن عملکرد تیم اقتصادی استان نشات میگیرد

# ارسال کننده: بيطرف
   تاریخ ارسال:2015/11/01
همين بس كه جواب ابلهان خاموشيست

# ارسال کننده: سرمست
   تاریخ ارسال:2015/11/01
با سلام خدمت كاركنان خدوم و زحمتكش
سوالي دارم و دوست دارم همكاران نظر خود را در اين مورد بنويسند ؟
مد نظر اينجانب يكي از همكاران مي باشد
1- طرز پوشش آن با بقيه فرق دارد
2-داراي قرارداد همكاري مي باشد اما كمتر در شركت حضور دارد
3- ماموريتهاي وي ارتباطي با شركت ندارد و براي مراسمات خارج از اداره شركت مي كند
4-با اينكه داراي قرارداد همكاري با شركت مي باشد اما خدمت وي بيش از 15 دقيقه در روز طول نمي كشد
5- مانند ساير همكاران داراي حقوق و مزايا ( كارايي و ... ) مي باشد
6- همكاري در اداره براي او در زمان حضور هر مديري كويت است .
و ...
لطفا نظرات خود را اعلام فرماييد
به پاسخهاي صحيح به قيد قرعه جوايزي نفيس اعطا خواهد شد

# ارسال کننده: وحيد
   تاریخ ارسال:2015/11/02
در مورد پاسخ سئوال : ميشه يه راهنمايي بكنيد ؟
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com