1397/11/02 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 2 نمایش: 2023 تعداد امتیاز: 4   (Article Rating)

نشست خبری استاندار آذربایجان غربی/ اقدامات ستاد احیاء مثل توزیع همان گونی های سیب زمینی بودنشست خبری استاندار آذربایجان غربی/ اقدامات ستاد احیاء مثل توزیع همان گونی های سیب زمینی بود

آقای بهادری اقدامات مثبت زیادی در ستاد احیاء کردند ولی چون اعلام کاندیداتوری کردند اقداماتشان زیر سوال رفت

ماجرای جالب دیگری که در نشست خبری استاندار آذربایجان غربی با خبرنگاران مطرح شد موضوع به کار گیری و استعفا و کاندیداتوری معاون سابق عمرانی او بود.
به گزارش آینانیوز، سعادت در این خصوص گفت: دکتر بهادری را دوستان معرفی کرده بودند ماهم مطالعه کردیم ودیدیم ایشان آدم توانمندی است. یکی دوماه که از خدمت ایشان گذشت به من گفتند می خواهد برای انتخابات مجلس کاندیدا شود. وقتی از ایشان پرسیدم به من گفت که قطعا کاندیدا نمی شود. من هم به او گفتم شما با یک نوجوان صحبت نمی کنید. من پیر شده ام. اگر قصد کاندیداتوری دارید بگویید.
وی ادامه این ماجرا را اینگونه شرح می دهد: بعد از یکی دوماه بهادری به واسطه یکی از دوستان به من پیغام فرستاد که می خواهد استعفا دهد منهم به آن دوستمان گفتم بگویید استعفا بدهد من می پذیرم. سریع استعفایش را پذیرفتم و مدیرکل دفتر فنی را به جایش سرپرست گذاشتم.
استاندار آذربایجان غربی در خصوص بودجه هایی که در ستاد احیاء دریاچه اورمیه شائبه انتخاباتی بودن دارند گفت: قراردادهایی قبل از استعفا بسته بودند و مجبور بودیم به پرداخت آنها رضایت بدهیم. آقای دکتر کلانتری بعدها از من خواستند که اجازه بدهم ایشان به عنوان نماینده مجری طرح حکم داشته باشند. پذیرفتم و امروز اعلام می کنم ایشان از طرف ما هیچ مسئولیتی ندارند و بودجه ای در اختیارشان نیست.
سعادت خاطرنشان کرد: چون احتمال می رفت آن بودجه هایی که در ستاد احیاء هزینه شده شبهه انتخاباتی داشته باشد، سازمان بازرسی کل کشور به موضوع ورود کرده اند و بررسی هایی انجام داده اند و هنوز نتیجه بررسی ها اعلام نشده است.
وی از یکسری پرداخت ها به خبرنگارها هم گفت و تاکید کرد که این مبالغ را قبول نکرده و ذیحساب آنها را رد کرده است و باید آقای بهادری از یک محل دیگری آنها را پرداخت کند.
استاندار آذربایجان غربی در عین حال تصریح کرد: البته ایشان کارهای مثبت زیادی انجام دادند ولی چون اعلام کاندیداتوری کردند همه اقداماتشان زیر سوال رفت. به لحاظ اخلاقی اقدامات ایشان مثل توزیع همان گونی های سیب زمینی بود.
کد: 1553385
گروه: سیاسی, اخبار مهم
TAGS : استاندارآذربایجان غربی, قربانعلی سعادت, نشست خبری

مطالب مرتبط :
نامه مهم حجت الاسلام سیدمحمد فخری در مورد مصلای امام خمینی سیدمحمد فخری داماد حجت الاسلام حسنی امام جمعه سابق اورمیه و مدیرکل سابق تبلیغات اسلامی در واکنش به بیانات اخیر حجت الاسلام سیدعلی اکبر قریشی امام جمعه...
شوك يك انتخاب یوسف پیربوداقی؛ برخلاف وفاق عمومي نسبي خوب براي ادامه خدمت استاندار باتيم جديد ومتفاوت و يا انتخاب استاندار بومي بدعهدي دولت روحاني برمردم آذربايجان...
تفاوت رسانه «وابسته» با رسانه «طرفدار» چیست؟ آینانیوز- حامد عطائی؛ نشریه طرح نو، وب سایت خبری انتخاب برتر، پایگاه خبری عصر آذربایجان، هفته نامه دعوت، دوهفته نامه آوای آذربایجان، پایگاه خبری تحلیل...
مدیرکل محیط زیست آذربایجان غربی: روزهای آینده شدت ریزگردها بیشتر خواهد شد دولتی که سر کار است دولت محیط زیستی است و اولین شعارش احیای دریاچه اورمیه بود و خوشبختانه با عنایات خداوند متعال و پروژه هایی که اجرا شد وضعیت دریاچه ...
اسماعیل زاده در نشست خبری: آذربایجان غربی در مخابرات استان درجه یک کشوری است بهمن اسماعیل زاده دارد هشتمین سال مدیریتش در مخابرات آذربایجان غربی را سپری می کند. کسیکه از هیات مدیره به معاونت مدیرعاملی در دوره علی مطهری رسید و ا...

امتیاز بندی

نظرات

# ارسال کننده: مطلع
   تاریخ ارسال:2015/11/29
چقدر دکتر بهادری برای استاندار مهم هست که هنوز نتونسته با غم از دست دادن دکتر بهادری در استانداری کنار بیاد این نشون دهنده قدرت بالای دکتر بهادری هست که با رفتن ایشان از استانداری کل کارهای استانداری خوابیده است:joy::joy:

# ارسال کننده: hamed .f
   تاریخ ارسال:2015/11/30
علت اینکه افراد نمی توانند با ایشان کار کنند را هم کاش می گفتند اینکه همه اشکالات را گردن احمدی و یا بهادری انداختند درست نیست رفتن نیروها از ایک سازمان دولتی و یا خصوصی از مسوولیت های مدیر و سرپرست سازمان می باشد. با این حرفها عملکرد و کم کاری ایشان توجیه نمی شود .
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com