1397/11/29 | |
  

 

 


  

[Atorpatdate] نظرات: 8 نمایش: 3683 تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)

حیرت رسانه ها از شیوه ثبت نام حضرت پورحیرت رسانه ها از شیوه ثبت نام حضرت پور

روح اله با همراهی اعضای خانواده و یک فرمانده عالیرتبه جنگ در ستاد انتخابات حاضر شد

حضور یکی از کاندیداهای نمایندگی مجلس از حوزه انتخابیه اورمیه به همراه اعضای خانواده اش مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.
به گزارش آینانیوز، صبح روز دوشنبه سی ام آذرماه، روح اله حضرت پور نامزد 33 ساله نمایندگی مجلس به اتفاق کلیه اعضای خانواده اش وارد ستاد انتخابات شد و حتی دختر خردسالش را هم به بغل داشت.
برخلاف برخی تصورات که گمان می کردند حضرت پور با عمو و پدرخوانده اش یعنی شهردار اورمیه برای مهمترین رویداد سیاسی زندگی اش اقدام کند اما حضرت پور پدر او را در این حرکت همراهی نکرد.
حضرت پور در بدو ورود به فرمانداری اورمیه مورد استقبال علی بهروش از فرماندهان جنگ و عضو فعلی شورای شهر قرار گرفت که برا همراهی با او در ستاد انتخابات حضور یافته بود.
حضور بهروش دومین شوک وارده به فضای سومین روز ثبت نام نامزدها انتخاباتی در فرماندار اورمیه بود.
ستاد انتخابات در این روز یکی دو چهره شاخص دیگر را هم به خود دید اما آنچه کانون توجه رسانه ها قرار گرفت رفتارهای خاص مشهورترین کاندیدای نمایندگی مجلس تابه امروز بود که در نوع خود جالب بود.
عضو سابق شورای شهر که بهار امسال با استعفا از شورای شهری که با بالاترین رای مردم اورمیه در تاریخ این انتخابات آن را به دست آورده بود عزمش را برای ورود به صحنه انتخابات جدی تر کرد، با این حضورش محمد حضرت پور، شهردار اورمیه را از کاندیداتوری مجلس منصرف و به ادامه حضور در مسئولیت شهرداری راغب کرده بود.
حضرت پور چندی پیش به آینانیوز گفته بود که تا پیش از آنکه به توانایی های پسرخوانده ام پی ببرم، مایل بودم که در صحنه انتخابات حضور یابم اما بعدها این شایستگی را در روح اله جوان دیدم که بدون هیچ مانعی بتواند اقبال عمومی مردم را برای تصاحب کرسی نمایندگی مجلس به دست آورد.
روح اله حضرت پور پس از پایان فرایند ثبت نامش برای لحظاتی پشت تریبون قرار گرفت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات شهرستان اورمیه شد.
او در توضیح منابع هزینه های انتخاباتی اش گفت که همچون دیگر کاندیداها حد متعارفی از هزینه را که از طریق درآمد کارمندی به دست آورده اعمال خواهد کرد.
نامزد نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سه معضل ازدواج، اعتیاد و اشتغال جوانان را از دغدغه های خود عنوان کرد و اذعان داشت که برای پیگیری این معضلات تمام توان خود را بسیج خواهد نمود.
حضرت پور توجه به جایگاه خانواده و تلاش در جهت تقویت بنیان آن را از برنامه های اصلی خود برشمرد و دلیل حضور همسر و فرزندانش در ستاد انتخابات را این موضوع عنوان کرد.
او همچین همراهی سردار بهروش از فرماندهان جنگ را به عنوان قوت قلب خود و نشانه ای از قدرشناسی اش به یادگاران دفاع مقدس و سلاله های ایثار و شهادت عنوان کرد و به عنوان فرزند شهید، این همراهی را موجب افتخار خود دانست.
روح اله حضرت پور نامزد 33 ساله نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه اورمیه، دارای مدرک کارشناسی حقوق و کارشناسی حقوق بین الملل است و سابقه عضویت دو ساله بعنوان هیات رئیسه و خزانه دار شورای شهر اورمیه را در کارنامه دارد.
کد: 1553791
گروه: سیاسی, انتخابات, اخبار مهم, خبر ویژه 4
TAGS : انتخابات, اورمیه, ارومیه, روح اله حضرت پور, روح الله حضرتپور

مطالب مرتبط :
به مناسبت سالگرد تسخیر فرهنگسرای رسانه آینانیوز- حامد عطائی؛ در گرماگرم آماده سازی یک پروپوزال برای مدیریت بخش فرهنگی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه، در نخستین روزهای روی کار آمدن احد ی...
اورمیه، سرزمین عاشیقها داریوش علیزاده*؛ موسیقی یکی از قدیمی ترین رشته های هنری است که قبل از پیدایش انسان در طبیعت وجود داشته و در واقع توسط ذهن پویای بشر تسخیر شده و امروزه...
عبرت های یک انتخاب قابل پیش بینی آینانیوز- حامد عطائی؛ در نخستین دقایق! شروع به کار شورای شهر پنجم، محمد حضرت پور برای سومین بار متوالی به عنوان شهردار اورمیه انتخاب شد.همچنانکه پیش ب...
هنر خوار شد، جادویی ارجمند! آینانیوز- حامد عطائی؛ امیرحسین مقصودلو(تتلو) را زیاد نمیشناسم. چه بلحاظ هنر موسیقیایی و چه عناصر زیبایی شناختی نسبتی با مولفه های جذابیت نسل سوم ندار...
بزن به خط قرمز! آینانیوز- حامد عطائی؛ مرحله دوم استندآپ ها به دلیل فشردگی رقابت و حالت مرگ و زندگی که برای شرکت کنندگان داشت اغلب به خط قرمزها نزدیک و گاها متوسل به ش...

امتیاز بندی

نظرات

# ارسال کننده: قلی
   تاریخ ارسال:2015/12/23
چند گرفتی جیره خوار

# ارسال کننده: Ù….علوی
   تاریخ ارسال:2015/12/23
ظاهرا غیر از سایت حضرت نیوز(اینا نیوز سابق) هیچ رسانه ای متحیر نشده.
امان از نان به نرخ روز خوری حامد خان/
طبق معمول خودت بخون و منتشر نکن

# ارسال کننده: عليرضا
   تاریخ ارسال:2015/12/23
انشاا... شوك سوم عدم موفقيت ايشان با حداقل راي به انجام خواهد رسيد

# ارسال کننده: man
   تاریخ ارسال:2015/12/24
ده گورخ نچه آلیبسان؟

# ارسال کننده: امیر مهدی
   تاریخ ارسال:2015/12/24
آقای عطائی برای روزهای آینده هم خوراک تلیغاتی از ایشان نگه دار همه رو سریع مصرف نکن . مردم شعور دارند دوست عزیز !

# ارسال کننده: man
   تاریخ ارسال:2015/12/24
جواب ورمیسن؟

# ارسال کننده: رحیم
   تاریخ ارسال:2015/12/24
عطایی تو هم از دستمال کشی از خاندان حضرت پور دست برندار.. اینقدر دستمال کشیدی چیزی کف دستتو گرفته؟

# ارسال کننده: ناشناس
   تاریخ ارسال:2016/01/01
ارادت خاص به یادگاران شهدای عالی مفام انقلاب اسلامی را داریم و خانواده حضرت پور را همه دوست دارند و ان شاالله موفق شوند . اما بدون تشریفات یا بدون حضرت پور پدر آمدن برای ثبت نام خود می نواند یک بازی سیاسی باشد . امید وارم اینطور نباشد
ارسال نظر:

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above:

  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com