1397/10/28 | |
  

 

 


  

 در احوالات مجتمع پتروشیمی مهاباد
مدیر عاملی این مجتمع  بر عهده یک بازنشسته وزارت صنایع به نام (( نورجهان )) است که نامبرده ماهيانه حدود 5 میلیون تومان دستمزد دریافت مینماید این در حالی است که به جز این مدیر غیر بومی بقیه مد... (ادامه)
گروه:  اقتصاد و بازرگانی, سیاسی, گزارش و مصاحبه, صنعت و معدن    نظرات: 0  بازدید: 6286
 خانه وبلاگنویسان ارومیه راه اندازی شد
وب سایت خانه وبلاگنویسان ارومیه با سرویس خبرخوان سعی دارد اطلاعات مربوط به بروزرسانی وبلاگهای همشهری را به صورت اتوماتیک در اختیار کاربران ارومیه ای و علاقه مندان به مطالب آنها قرار دهد (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 1  بازدید: 1564
 تنها فرهنگسرای ارومیه در گردوغبار انتخابات به تاراج رفت
تهدید به استعفای فرماندار ارومیه و رئیس سازمان ملی جوانان هم افاقه نکرد...(ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات, حوادث, گزارش و مصاحبه    نظرات: 0  بازدید: 2915
 تبلیغ علنی وهابیت و بهائیت در دانشگاههای ارومیه
چندین موسسه فرهنگی هنری نیز با بودجه هایی نجومی در حال جذب نیروهای فرهنگی و هنری با اهداف قومی و دینی خاص هستند... (ادامه)
    نظرات: 0  بازدید: 1316
 شکرنیا از 5+6 کنار کشید
مدیر کل صداوسیمای آذربایجان غربی با هدف حفظ بی طرفی و کمک به حضور پر شور مردم در پای صندوقهای رای از عضویت در شورای حکمیت اصولگرایان(۵+۶) کناره گیری کرد... (ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات    نظرات: 0  بازدید: 2050
 امانت و دور جدید انتشار
۲۶ آذر ۱۳۸۶  هفته نامه امانت در حال حاضر با سابقه ترین نشریه محلی آذربایجان غربی است که نویسندگان و روزنامه نگاران بزرگی در دوران پرفراز و نشیب ... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی    نظرات: 0  بازدید: 1812
 بیلیم یولو مجددا شروع به کار کرد
بیلیم یولو یک موسسه فرهنگی هنری انتشاراتی است که در زمینه فولکولور و فرهنگ و ادبیات آذربایجان فعالیت میکرد و چند ماهی بود که بنا به دلایلی فعالیتهایش به حالت نعطیلی درآمده بود... (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 0  بازدید: 1534
 اصلاح طلبان ارومیه بر سر چهارراه
فردای همانروزی که خبر برگزاری جلسه  وبلاگ نویسان اصلاح طلب ارومیه در محافل پیچید بلافاصله شایعه ترکیب مورد ادعای خورشیدی – مدرسی – پزشکیان  در محافل منتشر شد اما ... (ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات    نظرات: 0  بازدید: 2066
 صریح و بی پرده با عباسپور: اصولگراها لیست ندهند
من مجلس هشتم را ازآن مطلق اصولگرایان نمی بینم برای اینکه از دولتهای آقایان خاتمی و هاشمی افراد توانمندی حضور خواهند داشت همه باید شرکت کنیم استانداران ،وزرا، فرمانداران، مسئولین، نخبگان سابق را فعال ک... (ادامه)
گروه:  سیاسی, مجلس , انتخابات, گزارش و مصاحبه    نظرات: 0  بازدید: 2468
 روزهای داغ برای اصولگرایان استان
به دنبال قطعیت یافتن شورای 5 + 6 با حضور ولیزادگان، جعفری، تمایل، اکبری، حسنی، هاشمی و نیز شکرنیا، اسداللهی، علی نژاد، سلیمانی و حجت الاسام کفیلویی شنیده ها حکایت از...(ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات    نظرات: 0  بازدید: 1762
 "پ ک ک" به مسعود بارزانی هم رحم نکرد !
انتخاب منطقی رهبر حزب دمکرات کردستان عراق بین امنیت و توسعه و پیشرفت منطقه کردستان عراق و حمایت از یک گروهک تروریستی که دستشان به خون کوردهای بی گناه بسیاری هم آلوده است و تحویل سرکردگان و سران این گر... (ادامه)
گروه:  سیاسی    نظرات: 0  بازدید: 2663
 بیانیه دانشجویان شاهد و ایثارگر در مورد تحریکات اخیر
كيست كه نداند مردم كردستان وآذربايجان چه فرزندان رشيدي را براي آزادي اين مرز وبوم تقديم اسلام و انقلاب كرده اند و همين مردم شريف و آگاه اقدام چند نفر رابه حساب ديگران نخواهند نوشت چرا كه ايندو نشريه م... (ادامه)
گروه:  سیاسی, حوادث    نظرات: 0  بازدید: 1834
 اصحاب مطبوعات و رسانه ملی بر تعامل فیمابین تاکید کردند
جمعی از اصحاب قلم و مطبوعات استان شامگاه دیروزبرای برگزاری یک نشست صمیمانه در خصوص راههای تعامل فیمابین در محل صدا و سیمای آذربایجان غربی با مدیر کل این سازمان دیدار کردند... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی, گزارش و مصاحبه    نظرات: 0  بازدید: 2051
  سلیمانی وعده داد:تحقق 100هزار شغل در آینده نزدیک
استاندار 80 درصد وقشان را برای هدایت، حمایت و نظارت و ارائه راهکارهای لازم برای بنگاههای کوچک اقتصادی قرار داده اند و در اکثر جلسات تا ساعتها حتی بحثهای کارشناسی را هم در جلسات کارگروه اشتغال تعقیب و ... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, اقتصاد و بازرگانی, گزارش و مصاحبه    نظرات: 0  بازدید: 2303
 در پس هر شعار شعوری نیست
نوشتاری از احمد نقی زاده (ادامه)
گروه:  علمی فرهنگی, مقالات    نظرات: 0  بازدید: 2080
 فرماندار میاندوآب: امانتدار رای مردم خواهیم بود
شایع شده بود که فرماندار میاندوآب با ایجاد ارتباط با یکی از نمایندگان فعلی این حوزه به تبلیغ غیر مستقیم وی میپردازد ... (ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات    نظرات: 1  بازدید: 2224
 گروه شش نفره تابع هیچ حب و بغضی نخواهد بود
بر طبق آیین نامه عمل خواهیم کرد و نگاه ما به کاندیداها عادلانه و بر اساس ویژگیهای تعریف شده یعنی صلاحیت، کارآمدی، مقبولیت مردمی و ... خواهد بود...(ادامه)
گروه:  سیاسی    نظرات: 0  بازدید: 1643
 امضای طومار روحانیون ارومیه برای قاضی پور
یک منبع مطلع به آینا گفت که سازمان تبلیغات اسلامی استان مسئول اجرای جمع آوری امضا برای قاضی پور است... (ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات    نظرات: 0  بازدید: 1852
 همایش بزرگ فارغ التحصیلان دبیرستان چمران ارومیه
همایش بزرگ فارغ التحصیلان قبل از سال 60 دبیرستان چمران ارومیه بیست یکم آبان ماه در محل این دبیرستان تاریخی برگزار خواهد شد... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی    نظرات: 0  بازدید: 4922
 یک ورزشکار با تمام غرور و افتخاراتش ((می خریم))!
بشتابید ! این یک اکازیون است حکم قهرمانی و مدالها و عناوین و غیرت و شرف و غرورتان، همه رایکجا میخریم ، قهرمان سیخی چند؟ (ادامه)
گروه:  اجتماعی, ورزشی    نظرات: 8  بازدید: 5467
 اصولگرایان ارومیه،افول تشکیلات، ظهور محافل
با اتفاق محتمل انتشار سه فهرست جداگانه رسمی و سلسله ای از کاندیداهای بی سازمان و باسازمان و خارج از گود مانده و سوته دل اصولگرا در انتخابات مجلس آتی مثل همیشه محفل در ارومیه حرف اول  و آخررا ... (ادامه)
گروه:  سیاسی    نظرات: 0  بازدید: 1849
 ممنوعیت استفاده از واژگان ترکی در مناطق آذری نشین لغو شد
در پی تصمیم شورای تامین تبریز مبنی بر جلوگیری از استفاده اصناف و بازرگانان و کسبه از واژگان وعبارات آذری در تابلوهای فروشگاه ها و برچسب کالاها و ابلاغیه سازمان بازرگانی استان آذربایجان شرقی در زمینه ا... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی    نظرات: 0  بازدید: 2215
 دو قطب اصولگرایی ارومیه
دو فردی که در حال حاضر دو جریان روحانی منتقد هم و دوجبهه مقابل هم را نمایندگی میکنند و وجود هیچکدام را نمیتوان با انکار دیگری تصور کرد چرا که وزن و جایگاه هرکدام در خور توجه و تجزیه و تحلیل است..... (ادامه)
گروه:  سیاسی    نظرات: 0  بازدید: 3584
 اسپانسرهای انتخاباتی نمایندگان مجلس هفتم
تکلیف صدها هزار مردمی که نه رای داده اند و نه به پیروزی کاندیدایی کمک کرده اند چه میشود اینها سوالاتی است که کاندیداهای فعلی مجلس هشتم را هم با خود درگیر خواهد کرد...  (ادامه)
گروه:  سیاسی, مجلس     نظرات: 2  بازدید: 2557
 در مرز ايران و جمهوري آذربايجان؛ پل مرزي پلدشت ـ‌ شاه تختي افتتاح شد
پل بزرگ پلدشت ـ شاه تختي در مرز ايران و آذربايجان افتتاح شد. در مراسم افتتاح اين پل پرويز داوودي ـ معاون اول رييس جمهور ـ و الهام علي اف ـ رييس جهوري آذربايجان ـ  حضور داشتند (ادامه)
گروه:  اقتصاد و بازرگانی, گردشگری و محیط زیست    نظرات: 0  بازدید: 3126
 آذربایجان غربی از لحاظ احساس امنیت جزو شش استان اول است
سردار كرمي: یک زمانی 5-6 سال قبل برای رفتن به مارمیشو باید با یکی دو گردان سرباز میرفتی ولی الان شاهدیم که یک شهروند میتواند در کمال آرامش خودروی خود را روشن کند و روی جاده آسفالت تا صفر مرزی هم برود ... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, حوادث    نظرات: 1  بازدید: 2159
 تخریب 240 هکتار از اراضی جنگلی اطراف رود ارس
به دلیل بی کفایتی و عدم توجه مدیران شركت آب منطقه اي آذربايجان شرقي و عدم آبرسانی به مناطق جنگلی حوزه این رودخانه حدود 70 درصد از 350 هکتار اراضی جنگلی از بین رفته اند... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, گردشگری و محیط زیست, حوادث    نظرات: 0  بازدید: 2463
 ضیافت افطاری رئیس دانشگاه ارومیه با بودجه بیت المال
در اینکه ریاست دانشگاه آیا اجازه داشته که از بودجه دانشگاه و بیت المال برای این میهمانی هزینه کند یا نه بویژه زمانیکه با عدم حضور بیش از 70 درصد مهمانان عملا باید هزینه صرف شده را بر باد رفته دانست ..... (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 0  بازدید: 1767
 عباسپور اسب خود را برای ماکو زین کرد
آخرین و قطعی ترین تصمیم محمد عباسپور چند روز پیش در حالی گرفته شد که رقیب سرسخت وی از مدتها پیش خود را برای یک آورد انتخاباتی تمام عیار با وی آماده کرده است... (ادامه)
گروه:  سیاسی, انتخابات    نظرات: 1  بازدید: 2793
 صندوق جوانان ماکو:به احدی بدهکار نیستیم
به علت شکایت و جوسازی و تشویش اذهان عمومی توسط یکی از نمایندگان استان آذربایجان غربی به مراجع مختلف که اسناد و مدارک آن متعاقبا به اطلاع مردم خواهد رسید تعداد 324 نفر از سپرده گذاران  موفق ب... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, اقتصاد و بازرگانی    نظرات: 4  بازدید: 6197
 سیدهادی ذاکر مدیر کل بنیاد شهید شد
سيد هادي ذاكري قرار بود امروز سه شنبه معارفه شود كه به دليل عدم حضور استاندار به دليل ماموريت كاري اين معارفه به تعويق افتاد... (ادامه)
گروه:  سیاسی    نظرات: 0  بازدید: 2346
 ترکیب 6 نفره اصولگرایان مشخص شد
حجت الاسلام هاشمی و اتابک جعفری از جبهه پیروان،جعفرزاده و قربان نژاد از رایحه خوش و ولیزادگان و حسینخانی از ایثارگران و اصولگرایان تحولخواه... (ادامه)
گروه:  سیاسی    نظرات: 0  بازدید: 1837
 ((خبرنگار زنی)) در ارومیه بنیانگذاری شد
بالاخره انتظارها به سر رسید و بعد از اقسام حملات بر علیه ارباب رسانه، با مضروب شدن جاوید اسدزاده وبلاگ نویس بنام ارومیه ای به دست ظاهرا عوامل یک شبکه مافیایی زمین خواری ، کلنگ تهاجم فیزیکی و از نوع لم... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, حوادث    نظرات: 0  بازدید: 2235
 تعطیل باد فرهنگ و اخلاق رسانه ای!
ما ایرانیها عادت داریم همواره در برخورد با یک پدیده آنچنان دستپاچه و بدون مقدمه چینی لازم واکنش نشان میدهیم که اصل موضوع و کارکردهای آن به فراموشی سپرده میشود... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی    نظرات: 0  بازدید: 2108
 توكلي در اروميه:اصولگراهاي مقبول تر را نامزد كنيد
معيار اساسي اصولگرايي مقبوليت مردم است بنابراين سعي كنيد براي انتخابات مجلس هشتم اصولگراهاي مقبول تر را نامزد كنيد،همچنانكه اين مقبوليت مورد سفارش دين ما نيز هست... (ادامه)
گروه:  سیاسی, گزارش و مصاحبه    نظرات: 0  بازدید: 2099
 آشتي خبرنگاران با شوراي شهر اروميه
عصر هفدهم مرداد همزمان با روزخبرنگار در كنار مراسماتي كه تحت عنوان پاسداشت خبرنگاران برگزار شد نشست صميمي خبرنگاران با اعضاء‌شورا شهر اروميه رنگ و بوي ديگري داشت... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, گزارش و مصاحبه    نظرات: 0  بازدید: 2191
 همزمان با روز خبرنگار،مدير مسئول آينانيوز به دادگاه احضار شد
روز خبرنگار امسال پيامها و تبريكات بسياري از جانب دوستان و فعالين سياسي و فرهنگي استان رسيد اما هيچكدام به اندازه احضار به دادگاه براي مدير مسئول آينا نيوز جالب توجه نبود... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, حوادث    نظرات: 0  بازدید: 2474
 مطالبات 7 ماهه كارگران آيدانه(اروم دشت سابق)
مطالبات بيش از 60 كارگر اين شركت شامل نصف حقوق مهرماه،آبان،آذر،دي،بهمن و اسفند 85 بعلاوه عيدي و پاداش آخر سال همچنين حق و حقوق خرداد و تير ماه سال جاري است... (ادامه)
گروه:  اقتصاد و بازرگانی, صنعت و معدن    نظرات: 1  بازدید: 2934
 دخالت پرويز جليلي در مراسم معارفه شهردار تكذيب شد
نه پرويز جليلي و نه آقاي استاندار هيچ نقشي در اجراي برنامه در روز معارفه ابراهيم بازيان شهردار اروميه نداشتند و اين خود.. (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 0  بازدید: 2141
 آينانيوز،اولين وب سايتي كه به دادگاه رفت!
بالاخره طلسم برخورد با نشريات الكترونيكي شكست و با احضار مدير مسئول آينا نيوز به شعبه ۵ بازپرسي راه برخورد با وب سايتها و وبلاگها هموار شد (ادامه)
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی    نظرات: 0  بازدید: 3424
 نشست وبلاگ نويسان اروميه برگزار شد
دنياي مجازي هرچند داراي عجايب و غرايب ويژه خود است اما شگفتي اين عالم محدوديت نشناس است به گونه اي كه لحظه لحظه جلسه برگزار شده عصر يكشنبه شانزدهم تيرماه 86 براي خودش تازه و جالب توجه بود...
گروه:  اجتماعی, علمی فرهنگی    نظرات: 0  بازدید: 2233
 پدیده ای به نام شهرام جزایری آذربایجان غربی
در حالیکه شهرام جزایری عرب به همت دستگاه قضایی جمهوری اسلامی در زندان در حال نوشیدن آب خنک است همه روزه خبرهایی از ظهور شهرام جزایری های مختلف در گوشه و کنار کشور شنیده میشود. یکی از این نمونه ها... (ادامه)
گروه:  اجتماعی, حوادث    نظرات: 1  بازدید: 2808
 احضار سرپرست بنياد شهيد به دادگاه
احضار سرپرست بنياد شهيد به دادگاه (ادامه)
گروه:  اجتماعی, حوادث    نظرات: 0  بازدید: 2200
 اختلاس میلیاردی در بانک کشاورزی استان
رسوایی مالی کارگزاران این بانک احتمالا گریبانگیر مدیران رده بالا را هم خواهد شد با این حال هنوز... (ادامه)
گروه:  اقتصاد و بازرگانی    نظرات: 2  بازدید: 4900
 داستان میادین بی نماد،گوی هنرمندان و شهرداری ارومیه
کسی از سرنوشت تندیس میدان مادر ارومیه اطلاعی دارد؟ میادین دیگر چه... (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 0  بازدید: 2384
 برای شهردار جدید ارومیه دعا کنیم!
کش یافتن بیش از اندازه موضوع انتخاب شهردار ارومیه بیش از آنکه اوقات شهروندان را مشغول کرده باشد سوژه ای داغ برای رسانه های مکتوب و الکترونیکی بود و اهمیت عهده دار شدن سکان مدیریت شهری توسط یک اصولگرا ... (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 2  بازدید: 2680
 کالبدشناسی انجمن حجتیه در ارومیه
به دنبال ممنوعيت فعاليت هاي سياسي احزاب و تشكل ها، بعد از كودتاي 28 مرداد و شكست نهضت ملي، بخشي از نيروهاي مذهبي به فعاليت هاي غير سياسي و بويژه فرهنگي و ديني بدون توجه به جنبه سياسي مذهب روي آوردند. (ادامه)
گروه:  سیاسی, مقالات    نظرات: 1  بازدید: 4337
 شروع عملیات اجرایی نخستین کارخانه سیگارسازی بخش خصوصی در استان
امید میرود با افتتاح این واحد تولیدی و صنایع دیگر در این منطقه علاوه بر رونق اقتصادی زمینه اشتغال... (ادامه)
گروه:  اقتصاد و بازرگانی    نظرات: 0  بازدید: 2104
 برای شهره شیرزاد،روزنامه اعتماد و پاریسی که دیگر نیست...
نویسنده مطلب در حالی با نقل جمله ای از شیرزاد کوبیدن بر طبل اختلاف بین دو قوم آذری(!) و کردی را نکوهش میکند که... (ادامه)
گروه:  اجتماعی    نظرات: 0  بازدید: 2980
صفحه 406 از 406اولين   قبلي   397  398  399  400  401  402  403  404  405  [406]  بعدي   آخرين   
  

  جستجو در اخبار   

Copyright 2015 www.ainanews.com